Новини
XI Международен турнир по Таекуон-до ITF за купа "Фолкън"-BULGARIA OPEN 2011
Републикански турнир за деца по Таекуон-до ITF за купа "Триадица"
Европейска купа в Бачка Топола/Сърбия 2009
За таекуон-до клуб Асеновец
История Треньори Състезатели За контакти
За Таекуон-до
История на Таекуон-до Генерал Чой Хонг Хи Mайстор Ким Унг Чол Философия Принципи Таекуон-до и умствено развитие Таекуон-до и физическото развитие Степени Теория на силата Тайни на майсторството в Таекуон-до Интерпретация на формите Ударни плоскости на ръката Уязвими точки в човешкото тяло Dan list Календар


Rhee Ki Ha - UK
Charles Sereff - USA
Hwang Kwang Sung - Korea
Park Jong Soo - Canada
Leong Wai Meng - Australia
Choi Jung Hwa - Canada
Tran Trieu Quan - Canada
Nam Tae Hi - USA
Kong Young Il - USA
Nguyen van Binh - USA
Son Myung Soo - Canada
Salleh Sabree - Malaysia
Duc Dang - USA
Pablo Trajtenberg - Argentina
Hector Marano - Argentina
Javier Dacak - Paraguay
Tom MacCullam - Scotland
Guillermo Ramisch - Argentina

Adolfo Villanueva - Argentina
Armando Grispino - Argentina
Miguel Nasini - Argentina
Nestor Galarraga - Argentina
Raul Sosa - Argentina
Ricardo Desimone - Argentina
Tom MacCallum - Austria
Phap Lu - Canada
Hwang Ho Yong - Czech Republic
Arthur de Silva - England
Orello Ellis - England
Paul Cutler - England
Raymond M.K. Choy - England
Roy Oldham - England
Trevor Nicholls - England
Donato Nardizzi - England
Kim-Lan Ung - Germany
Rolf Becking - Germany
Paul Weiler - Germany
Christa Wintzer - Germany
Dimitrios Kosmoglou - Greece
Vasilios Alexandris - Greece
Panagitos Gialamas - Greece
Raul H. Bonilla - Honduras
Anthony Phelan - Ireland
Robert Howard - Ireland
Brendan O'Toole - Ireland 
Gianni Sarritzu - Italy
Willem Jacob Bos - Italy
Hwang Jin - Japan
Tan Chek Si - Malaysia
Amir Bin MD. Noor - Malaysia
Chee Moon Piow - Malaysia
Chew Teck Seong - Malaysia
Keith Tan Siong Ou - Malaysia
Ri Yong Sok - DPRK
Kim Ung Chol - DPRK
Benny Rivera - Puerto Rico
Peter Harkess - Scotland
Sheena Sutherland - Scotland
Mario Pons - Spain 
Chin Huat Yeo - Sweden
Fikret Güler - Turkey
Eyup Zafer Gokbilen - Turkey
Andres J. Mencia - USA
John Tompkins - USA
Mel Steiner - USA
Mike Winegar - USA
Renee Sereff - USA
Robert Wheatley - USA
Walter Lang - USA
Freddie Akard - USA
Richard Mitchell - USA
Volmir Ligay - Uzbekistan